V-Band Coupling Kit inc Quick-Release (69.9mm / 2.75") TS-ECK-275
Lead Time: 1-2 Weeks
SKU TS-ECK-275
Save 9% Save 9%
Available in 1.5” to 4.0” (38mm-101.5mm) external pipe diameter.