Straight 1.75" x 610mm Black TS-HS175610-BK
Lead Time: 1-2 Weeks
SKU TS-HS175610-BK
Original price
High performance multi layered Silicone hose. Constant temp resistant from -50 to 170 degrees Celsius (-60 to 340 degrees Fahrenheit) and pressure rated to 220PSI with a 5mm wall thickness. Engineered to Win by Turbosmart.